L o a d i n g . . .

باشگاه برخورد

fitpic.ir باشگاه برخورد  فیت پیک
تاریخ ثبت: 1402-12-02
تاریخ بروزرسانی: 1402-12-02
استان: تهران
شهر: تهران
محله: فرمانیه

توضیحات، رزومه و سوابق

باشگاه ورزشی کرش (crash gym) واقع در ساختمان دریای نور در محدوده  منطقه فرمانیه و کامرانیه در  شهر تهران

آقایان و بانوان

مدیر و موسس آقای امیر سالار حیاط شاهی

باشگاه کرش یک باشگاه تخصصی و حرفه ایی در رشته های ورزشی کیک بوکس، فانکشنال و آمادگی جسمانی می باشد.

 

باشگاه تخصصی فانکشنال ، یوگا و کیک بوکس با مجوز رسمی از سازمان تربیت بدنی

باشگاه کرش با مجوز رسمی از سازمان تربیت بدنی در محیطی دوستانه و صمیمی همراه با مربیان و کارشناسان تحصیل کرده در رشته های تربیت بدنی به صورت تخصصی و حرفه ای در کلاسهای نیمه خصوصی و‌ خصوصی در رشته های ورزشی کیک بوکس، فانکشنال و امادگی جسمانی با امکانات ورزشی حرفه ای  همه روزه در بخش بانوان و اقایان از ساعت ۶ صبح  الی ۲۲ شب در خدمت شما عزیزان میباشد.

اگر استرس از محیط شلوغ برای ورزش کردن را دارید به باشگاه کرش ملحق بشوید.

در این روز‌های کرونایی که ترس از این بیماری انسان ها را از محیط های شلوغ فراری میدهددر باشگاه کرش شما میتوانید با کمترین برخورد فیزیکی با افراد دیگر در یک محیط امن ،حرفه ای و صمیمانه ورزش کنید زیرا شلوغ ترین سانس های ورزشی ما کمتر از ۴ نفر می باشد و‌ شما میتوانید با خیال اسوده تر ورزش کنید.

تمرینات خصوصی و حرفه ای
یکی دیگر از خصوصیات باشگاه کرش این است که تمامی کلاس های ورزشی ،مربی های باشگاه به هر فرد تمرین تخصصی نسبت به امادگی جسمانی و فیزیک بدنی هر فرد را ارایه میدهند و تمرینات به صورت گروهی نمی‌باشد.

مربی ها و کارشناسان تربیت بدنی
باشگاه کرش با کادر مربیگری بسیار حرفه ای در رشته های تحصیلی تربیت بدنی و علوم ورزشی و مربی های حرفه ای و با تجربه و متخصص در رشته های ورزشی ، یک گام بسیار بزرگ برای رسیدن به اهداف ورزشی و سلامتی شما با به روز ترین متد ورزشی روز دینا و بدون تجویز مکمل های غیر مجاز ورزشی شما هرچه زودتر به نتیجه دلخواه خود می رساند.

تجهیزات ورزشی باشگاه کرش
باشگاه ورزشی کرش یکی از کامل ترین و حرفه ای ترین تجهیزات ورزشی در رشته های ورزشی امادگی جسمانی ، فانکشنال و کیک بوکس را برای اعضا محترم فراهم نموده و این دستگاه ها شامل :
تردمیل مکانیکی ، دستگاه رویینگ ، دوچرخه ، دستگاه های مولتی بدنسازی ، تی ار ایکس ، و…
تجهیزات کامل برای تمرینات :
چابکی ، استقامتی ، هوازی ، قدرتی و…. را فراهم نموده است
تا با مدرن ترین و حرفه ای ترین متد علمی و ورزشی اعضا باشگاه را به نتیجه مطلوب برساند.

کلاس های باشگاه کرش

کیک بوکس

اگر هفته‌ای ، ۳ جلسه به ورزش کیک بوکسینگ بپردازید و رژیم خوبی هم داشته باشید ، تقریبا ۳هفته طول می‌کشد تا نتایج اولیه را مشاهده کنید .

فانکشنال

تمرینات فانکشنال روی تمام ۴ رکن تناسب اندام تمرکز می‌کند : استقامت قلبی عروقی ، قدرت عضلانی ، استقامت عضلانی و انعطاف پذیری

تی آر ایکس

اکثر کسانی که این ورزش را انجام می‌دهند پس از گذشت ۲ تا ۳ ماه از تاثیراتی که این ورزش روی تناسب اندامشان گذاشته، شگفت‌زده می‌شوند .

آمادگی جسمانی کودکان و نوجوانان

ورزش یک جزء حیاتی از رشد هر کودکی است که پایه های زندگی سالم را در بر می گیرد .

 

ادرس باشگاه: تهران - فرمانیه - بعد از خیابان وطن پور - لواسانی غربی - پلاک۱۷۴ - روبه روی خیابان صادقی - ساختمان دریای نور - باشگاه برخورد

شماره تماس و صفحات اجتماعی


ارسال نظرنظراتکامنتی ثبت نشده است